2420/795
Dansk møbeldesign
Par sengeborde med stel af bejdset bøg, plader af nød. 1950'erne. H. 62. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Enkelte skjolder.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
210975 | ||
1055277 (Autobud) | ||
210975 | ||
1055277 (Autobud) | ||
210975 | ||
1055277 | ||
851942 (Autobud) | ||
1055277 | ||
851942 (Autobud) | ||
1055277 | ||
851942 |