2421/​35

Victoriansk bergere af mahogni, udskåret med ornamentik, polstret sæde og ryg med dybhæftede kanpper, spolehjul af messing. England, 19. årh.s slutning.

Eftersyn
Fra i Lyngby
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?