2420/963
Peder Rasmussen (f. 1948)
Skulpturel kande af stentøj. Dekoreret med polykromt glaserede motiver. Sign. monogram, 12. Unik. H. 21. L. maks. 19.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Almindelig brugs- og alderspatina.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
953189 | ||
1155632 (Autobud) | ||
953189 | ||
1155632 (Autobud) | ||
953189 | ||
1155632 (Autobud) | ||
953189 | ||
1155632 (Autobud) | ||
847311 | ||
1155632 | ||
1154390 | ||
953189 |