2420/84
Russisk maler, ca. 1900
Trojkakørsel i snelandskab. Sign. Andreev med kyrilliske bogstaver. Olie på lærred. 26×39.
Talrige krakeleringer. Behov for rensning.
Vurdering
Hammerslag
1 bud
51973 |