Jonas Pihl (f. 1978)
Owl Sunrise, 2023. Signeret og dateret. Akryl og tusch på rå hørlærred. Mål: 40×40 cm.
Galleripris: 13.000 kr.
Dette værk er doneret af kunstneren selv.
Dette værk/vare sælges til fordel for Ungdommens Røde Kors. Bruun Rasmussen donerer således alle salærer og gebyrer der måtte være i forbindelse med auktionen.
Om Ungdommens Røde Kors: Ungdommens Røde Kors er Danmarks største humanitære ungdomsorganisation. Vi er en frivillig, social organisation, som laver indsatser for og med børn og unge i hele Danmark og ude i verden. I Ungdommens Røde Kors er vi flere tusind børn og unge, der brænder for at gøre noget ved de sociale udfordringer, der findes for børn og unge i samfundet. Vi insisterer på, at alle kan gøre en forskel, og at alle kan være noget særligt for nogen.
45 bud
983632 | ||
1155241 | ||
983632 (Autobud) | ||
1155241 | ||
983632 | ||
1155241 | ||
1156820 (Autobud) | ||
892872 | ||
1156820 | ||
282334 (Autobud) | ||
1156820 | ||
282334 | ||
1156820 (Autobud) | ||
282334 | ||
1156820 (Autobud) | ||
1123231 | ||
1156820 (Autobud) | ||
1123231 | ||
1156820 | ||
895205 (Autobud) | ||
816582 | ||
895205 (Autobud) | ||
1155241 | ||
895205 (Autobud) | ||
872129 | ||
895205 | ||
1156476 | ||
872129 | ||
1059554 | ||
895205 (Autobud) | ||
1059554 | ||
895205 (Autobud) | ||
1059554 | ||
895205 (Autobud) | ||
1059554 | ||
895205 (Autobud) | ||
1059554 | ||
895205 (Autobud) | ||
983632 | ||
895205 (Autobud) | ||
892872 | ||
895205 (Autobud) | ||
816582 | ||
895205 | ||
816582 |