2420/97
Vilhelm Eyvind Tilly (f. Nakskov 1860, d. København 1935)
Parti fra en stald med tre muldyr. Sign. V. Tilly. Olie på lærred. 42×52.
Rensning anbefales.
Vurdering
Hammerslag
2 bud
916276 | ||
842618 |