2420/937
Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958)
Pandabjørn af sort- og hvidmalet bøg. Stemplet Kay Bojesen Design. Udført hos Rosendahl. H. 25.
Nogle ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
2 bud
210975 | ||
801465 |