2421/14
Russisk ikon med Gudsmoder Korsunskaja. Tempera på træpanel med forsænket billedflade. 19. årh. 32×27.
Krakeleringer.
Eftersyn
Fra
i
Aarhus
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
37 bud
1001843 (Autobud) | ||
1059186 | ||
1001843 (Autobud) | ||
1059186 | ||
1001843 (Autobud) | ||
843378 | ||
1001843 (Autobud) | ||
843378 | ||
1001843 (Autobud) | ||
906486 | ||
1001843 | ||
844582 (Autobud) | ||
1001843 | ||
844582 (Autobud) | ||
906486 | ||
844582 (Autobud) | ||
906486 | ||
844582 (Autobud) | ||
906486 | ||
844582 (Autobud) | ||
906486 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 | ||
1059186 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.