2420/132
Langbord af massiv mørkpoleret elm, balusterformede gavle. 20. årh. H. 78. L. 232. B. 100.
Brugsspor
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||