2420/133
N. P. Rasmussen (f. Odense 1847, d. København 1918)
Opstilling med lyse blomster. Sign. monogram 8/7 1883. Olie på lærred. 38×58. Uindrammet.
Mindre trykmærke fra blændramme. Mindre afskalninger samt enkelte minimale overfladiske ridser. Let overfladerensning anbefales.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
860148 (Autobud) | ||
295626 | ||
860148 (Autobud) | ||
295626 | ||
860148 (Autobud) | ||
295626 | ||
860148 (Autobud) | ||
295626 | ||
860148 (Autobud) | ||
295626 | ||
860148 (Autobud) | ||
295626 | ||
860148 (Autobud) | ||
295626 | ||
860148 (Autobud) | ||
295626 | ||
860148 | ||
295626 | ||
860148 |