2421/77
Chatol med overskab af blåmalet egetræ og fyrretræ, front med to døre og skrå skriveklap bag hvilke grå malet interior. Louis XVI form, 19. årh.s midte. H. 211. B. 112. D. 63.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Senere tilføjelser.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
849868 |