2420/77
Svane af bemalet kunststen. 20/21. årh. B. 40. L. 57. H. 70.
Proveniens: Herregården Gelskov, Fyn.
Mindre afslag på bagerste fjer. Patina.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
1022227 (Autobud) | ||
980695 | ||
1022227 (Autobud) | ||
980695 | ||
1022227 (Autobud) | ||
980695 | ||
1022227 (Autobud) | ||
980695 | ||
1022227 (Autobud) | ||
980695 | ||
1022227 (Autobud) | ||
980695 | ||
1022227 (Autobud) | ||
980695 | ||
1022227 (Autobud) | ||
980695 | ||
1022227 | ||
980695 |