2420/128
Dansk Barok kiste af egetræ, gennembrudte bånd, front med udvendig lås og sider med greb af jern. 18. årh. H. 70. B. 107. D. 57.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag
35 bud
295256 | ||
857597 | ||
295256 | ||
857597 (Autobud) | ||
295256 | ||
857597 | ||
295256 (Autobud) | ||
857597 | ||
295256 (Autobud) | ||
1015362 | ||
295256 | ||
1015362 | ||
295256 (Autobud) | ||
857597 | ||
295256 (Autobud) | ||
857597 | ||
295256 | ||
1015362 | ||
295256 (Autobud) | ||
1015362 | ||
295256 (Autobud) | ||
1015362 | ||
295256 (Autobud) | ||
1015362 | ||
295256 (Autobud) | ||
1015362 | ||
295256 (Autobud) | ||
1015362 | ||
295256 (Autobud) | ||
1015362 | ||
295256 (Autobud) | ||
1015362 | ||
295256 (Autobud) | ||
1015362 | ||
295256 |